Drap

Jsi neutrální

Proč bych měl mít nějaký vztah k někomu, koho neznám, ne příliš bystrého myšlení, protože se doposud přes upozornění nenaučil dávat ankety. Vždy chybí jiná možnost a tvé navržené odpovědi jsou dost často bohapusté bláboly. Také dáváš otázky, které tobě a ani nikomu jinému nemohou pomoci. Podmínky a kodex rěchto stránek jsi doposud zřejmě nečetl, abys věděl jak se chovat.

GM

Jsi neutrální

Žádný, neznám tě.

Filip84

Jsi neutrální

Další „special“?

Ty si hledáš nejlepší přátele online?
Ty si hledáš nejlepší přátele na webu typu Questions & Answers?
Ty si hledáš kamarády online?

Jestli ano, tak já ne, nevím, proč bych si měl zbytečně komplikovat život, to za prvé.

Za druhé, online svět je online svět, s reálným životem to nemá nic společného.

Za třetí, jsi tady bez čtrnácti dnů týden. Myslíš, že tím, že se zeptáš na názor na dostavbu metra D, získáš nejlepšího přítele? Nebo kamaráda? Nebo Tě bude někdo tak nenávidět, že by Tě nejraději klepnul?

Takže, než jsi se nezeptal, takto pitomě, na tuto pitomost, ani jsem nezaregistroval, že existuješ. A i když jsem to, nyní, zaregistroval, můj vztah k Tobě se nemění: žádný není, prostě jsi jeden z asi stovky občasných, co se ptají. Někdy zajímavěji, někdy na úplné blbosti, to bývá, prakticky u všech.

Snad Ti to stačí. 🙂

Mravenec

Jsi neutrální

Nezajímáš mě, jsi nový uživatel. Vůbec nevím, co jsi zač a proč bych k tobě měl chovat vztah.

paul1

Jsi neutrální

Rokio

Jsi můj kamarád

Podle mě si v pohodě.

jirka F

Jsi neutrální

Zatím si zde nováček takže mě moc nezajímáš.

Dvorní šašek

Jsi neutrální

elkon

Žádný, neznám tě, nezajímáš mě.

Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com