Jaký jste měli nejhorší překec?

překecy a jejich důsledky,ja dnes řekla omylem něco co bych vživotě neřekla,navíc cizí osobě,větši trapas jsem snad ještě nezažila,ke všemu když jsem se chtěla omluvit začala jsem koktat,tak se ptám co vám se podařilo říct?
Doplňuji:
a druhý se mi povedl když jsem před chvílí odpovídala na otázku, snad i poslední

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem ho jednou uváděla. Překopírovala jsem odpověď.

Kdysi v minulosti jsem telefonovala na instituci v jednom městě. Když někdo zvedl telefon, představila jsem se a řekla: "Soudružko, mohu mluvit se soudruhem Šulinem. Tenký a vysoký hlas v telefonu odpověděl: "Já nejsem soudružka, já jsem soudruh Šolín. Trapas. Nejen záměna příjmení, ale i pohlaví. Prý k tomuto omylu docházelo dost často.

Rychle jsem se omluvila jsem se a řekla, že zavolám později.

Další odpovědi
dudu

Již jsem se zde jednou o tom zmínil., kdysi jsme hráli loutkové divadlo a já mluvil prince zápasícího s drakem. Namísto repliky: zhyň tajemnou silou mého meče, jsem vyslovil slovo moče a bylo vymalováno. Loutkoherci to neustáli, spadly kulisy a opona musela dolů. Ještě dlouho jsem byl kamarády u každého problému vyzýván, abych to šel počůrat.

quentos

„Je to studený jak psí čumák.“ Stačilo místo M říct R…

anonym

Na učňáku v roce asi 1986 v jakési nauce jsem na otázku kdo byli Marx a Engels prohlásil, že to byly 2 chlupaté opice které se k nám přeplavily přes moře. Omluvil jsem se tím, že jsem si je spletl s Cyrilem a Metodějem. Soudružka zástupkyně tenkrát na mě chtěla volat švestky.

ReHu

Není to zrovna překec, ale kdysi jsem zvedla telefon a ozvalo se vysokým hlasem: „inženýrkavina“. Jdu do modelárny a říkám: „volá nějaká inženýrka Vinná“ a ozvalo se: „ha ha, to je inženýr Kavina“.
Prý jsem nebyla jediná, kdo ho takto přeonačil 🙂.