dust8

Jaký joystick pro ovládání leteckých simulátorů na PC byste dokázali doporučit a proč? Co vše má mít pro úplný zážitek?

Odpovědi
Roman71

Ano, jsou speciální joysticky pro letecké simulátory.
Poznáte je tak, že mají v označení nebo názvu „Flight“ a na první pohled více „hejbátek“ než běžný proporcionální křížový ovladač. Takový „Flight“ joystick vám umožní nejen ovládání klapek vztlaku, plynu, křidélek a směrovky, ale také případnou kameru a střílnu.. to vše na jedné páce. Jako vodítko vám poslouží malý detail: poziční „klobouček“ na vrcholu páky joysticku poblíž palce. Díky tomuhle detailu objevíte správný ovladač snadno. Zkuste se poohlédnout po obchodech a hledejte 😉