JaNčUšKa

Jaký je životopis životopis joanny campbell?

dobrý den jaký je životopis jaanny campbell??

Nejlepší odpověď
quentos

ta spisovatelka a milovnice koní? Narodila se a vyrostla v Norwalku, městě ve státě Connecticut (USA). Už jako dítě měla koně, jmenoval se Moe. Brzy po dvacátých narozeninách se zapsala do kurzu koňařské disciplíny open jumping (to se snad ani nepřekládá – „volný skok“ či co si pod tím jako odbornice představíte, běžně se však i u nás používá angl. termín). Dnes žije s manželem ve městě Camden v americkém státě Maine a je mj. rovněž uznávanou pianistkou a zpěvačkou, čímž se nějaký čas i živila.

Srv. zdroj (v angl.)

Zdroj: www.kidsreads­.com/series/se­ries-thoroughbred-author.asp