Kalim_YT

Jaký je život s jedním varletem?

Ahoj, jsem v nemocnici a stalo se, že jsem přišel o jedno varle, nemá tady někdo podobnou zkušenost a byl by mi schopný vysvětlit věci, na které se mam připravit? Např. úbytek testosteronu, nepohodlnost nebo tak, ať vím, co mám čekat.
Mimochodem nebylo to z důvodu nádoru, ale z důvodu otočení varlete a následného neprokrvení.

Nejlepší odpověď
da ny

Takový, jaký si ho uděláte. Tedy pěkný…., kdo by stál o něco jiného 😉
Jinak:
Stejný a velmi uspokojivý. Podobně, jako život s jednou ledvinou, jednou plící, jedním (zdravým) okem, jako s jedním vaječníkem Bez problému jsem otěhotněla, jen klimakterium přišlo o pár let dříve, ale tam je velký časový rozptyl i u žen se 2 vaječníky).

„Zůstalo mě jen jedno pravé varle.“
„…potence a sexuální aktivita není závislá jen na produkci varlete, samozřejmě i na něm, je předpoklad, že sex bude opět plnohodnotný.“
https://www.u­lekare.cz/porad­na-lekare/sexualni-zivot-s-jednim-varletem-52151

Další odpovědi
Drap

Naprosto stejný, jako před tím.

cappuccino

Proc se ptate na internetu, kdyz jste v nemocnici a mate tam odborniky?