Janilivi

Jaký je význam věty „Mám srdce jako pancíř, kdykoli se do tvé tváře podívám" v písničce „Labyrint" od Raega?

„Mám srdce jako pancíř, kdykoli se do tvé tváře podívám"… Toto se zpívá v písničce Labyrint od Raega. Co je myšleno touto větou? Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Pancíř je tvrdý, asi tím chtěl tedy říct, že pohled do tváře dotyčné osoby s ním ani nehne. (Ale pro hlubší výklad bychom si museli přečíst celý text, abychom viděli souvislosti.)