ludovitek

Jaký je vlastně rozdíl mezi Černobylem 1986 a koronavirem 2020?

Jen hlupák půjde zítra do práce, aby ohrozil své zdraví a zdraví ostatních doma. Stejné lži a manipulace jako v roce 1986

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Velmi zásadní a jen hlupák si myslí, že v tom rozdíl není.
Nechoď do práce, když nechceš – ostatním říkat hlupáci nemusíš. Když si ten (jediný) „chytý,“ nech si to pro sebe a nikam nechoď. ;)

Koronavirus a Černobyl – jako vážně? Virová epidemie, jejíž důsledky nejsou nijak vysoce rizikové/smrtelné a radioktivita?
Srovnávat téměř nesrovnávatelné…

Další odpovědi
dudu

Nemáš ani tušení co se tehdy semlelo a měl bys raději mlčet. Nechybělo totiž mnoho a Evropa by se stala na několik století neobyvatelnou.

Každému vřele doporučuji ke shlétnutí: Černobyl, pětidílná minisérie z koprodukce společností HBO a Sky, rekonstruuje příběh o jaderné havárii z roku 1986, jedné z nejhorších katastrof v historii způsobených člověkem, a o obětech, které byly učiněny pro záchranu Evropy.

Gus_Fring

Hahaha… počkej, ty si neděláš srandu?

autacek

Hm… Černobyl byl postrach východu, koronavir je postrach západu. Ale pro zajímavost si můžeš přečíst třeba tohle, tady najdeš vzájemných podobností s koronavirem víc: https://www.id­nes.cz/xman/sty­l/operace-seaspray-bakterie-civiliste-armada-san-francisco.A180220_173­117_xman-styl_fro

elkon

To se nedá vůbec srovnávat a jen hlupák, který neuvažuje zdravým rozumem dělá paniku.

Kryšpín

Oboje přišlo z východu pod rouškou komunistů.

DoTazatel

@kozomrk – žeby dva účty na větší podporu svých vlastních tvrzení…?

Mc Merkurion

… vono se jich tu najde víc … začíná to tu jít pěkně do kélu …