halfksv en

Který je váš oblíbený seriál? Případně jak je starý?

Já teda mám nejradši Vyprávěj, protože se tam dozvím nejen o historii, ale i třeba jak to vnímali ti, co to zažili. A co vy?

Odpovědi
anonym

Český: Arabela
Zahraniční: How I Met Your Mother

Kepler

Já moc seriály nemusím, ale rád jsem se díval na Vinaře nebo na doktora Martina.

Tomáš1234

Friends

da ny

Z našich:
Byli jednou dva písaři (TV, 1972 seriál), Chalupáři (1975),
Četnické humoresky, Cirkus Humberto. Vinetou ;)

Seriál je podán očima autora, režiséra. Ta historie je maličko jiná, záleží na úhlu pohledu.
Někdy přehnané. Vyprávěj je ještěcelkem „v normě“.

quentos

Dr. House… inteligentní humor, sarkasmus, prvky napětí, dějový spád a překvapivá pointa… navíc se člověk vždy něco dozví.

Arne1

Staré detektivní anglické Avengers s Dianou Rigg a Patrickem Macnee.
Potom nejlepší scifi sága všech dob – Babylon 5.

Emefej

Na podobnou otázku jsem naposledy odpovídal před 71 dny – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktery-z-ceskych-serialu-2000-dnes-se-u-vas-chytl