kajda

Jaký je váš oblíbený díl filmu Ledové ostří?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ella

je to klasika, vyrůstala jsem na tom :) všechny ostatní už jen kopírujou původní příběh.
dvojka a trojka jsou ještě koukatelné, ale čtyřka je totální propadák… čtvrtý film nikdy neměl spatřit světlo světa…

Další odpovědi
Damiana

Je to hezký slaďák, ale co do tématu – na jeden film (jak to tak bývá). Myslím, že u jedničky měli zůstat – ale chápu komerci. To další je už jen nastavovaná kaše.

iceT

Já viděla jen ten jeden jediný díl,ten byl nádherný.Kdysi jsem taky viděla film se stejnou tématikou-krasobruslení-ona tedy jezdila sama,ale trpěla nějakou nehodu a přišla o zrak,přesto dokázala jít do soutěže,ale nikdo nevěděl,že je slepá.Až když odjezdila a diváci jí házeli na led květiny a ona o ně zakopla,tak se to dozvěděli.Jen už nevím jak se film jmenoval.

Kazík

Sice to není moje oblíbené téma ale videl jsem 3 díly a tenhle byl nejlepší

Heřman