jajsemja10

Jaký je váš nejoblíbenější film a proč?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Ze statisíců filmů vybrat ten nejlepší? Nemožné!

Další odpovědi
Ametyst

2012, Vrtěti psem a Nezastavitelný. Protože jsou to dobré příběhy, které mě vtáhnou do děje.

_Bůh_

Kmotr, protože to je nejlepší film

Disraeli

Mumie (1999), takovej historický dokument o starověkém Egyptě. :D

elkon

Už jsem to tu jednou uvedl. Nebožtíci přejí lásce (Avanti). Krásný film v krásném prostředí italského ostrova Ischia a nezapomenutelný dabing Vladimíra Brabce, Miloše Kopeckého a Hany Maciuchové. A nezapomenu na vynikající výkon hlavních postav, Jack Lemmon, Clive Revill a Juliet Mills.

paul1

Kterýkoliv film s Vlastou Burianem.

Tuisenim

„Akahige“ Sociální film ze starého Japonska. Film je o jisté změně charakteru mladého člověka…

tomflix

Příspěvek smazán administrátorem.