Avatar uživatele
david22

Jaký je váš názor na skupinu Pussy Riot ?

Jste spíše jejich příznivci, nebo naopak ?

(já jsem teda lehce proti jejich činnosti, ale zajímá mě názor jiných)

Doplňuji:
reuef: To, že se v rádoby svobodném Rusku dějí nekalosti je fakt. Na druhou stranu způsob jejich boje má k čistotě daleko.
ocko: tj, ale kvalitu jejich hudby zas tak nehodnotím. Spíše řeším jejich exibicionismus a ten je z mého pohledu rozporuplný. Ne úplně vhodný.
Bičiště: slovo pussy má dva významy :) Já se řídím zásadou „čistému je všechno čisté“ :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, Bičiště, anonym před 4245 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Rozhodně se zviditelnily víc svým vystupováním v jiné oblasti než kvalitou hudby.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reuef

Pro me je to skupina lidi, kteri uz nevedeli, jak svet upozornit na to, ze se ve „svobodnem“ Rusku deji nekalosti. A tim rozsudkem to vlastne statni aparat potvrdil…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Moc jejich tvorbu neznám, ale co bylo v souvislosti s jejich incidentem vidět v televizi, tak zpěv a hudba to není nic moc. Popularita možná díky protipolitickému zaměření tvorby a jistému exhibicionizmu. Ten nevyváží ani používané zakuklení.
Některé nové skupiny se mi docela líbí. Myslím si ale, že bez této by světová kultura rozhodně neutrpěla žádnou škodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

I u nás byly hudební skupiny po kterých slušný pes ani neštěkl, ale dnes je mnozí vzývají jako bohy.
Řekl bych, že nejde o zpěv, ale o upoutání pozornosti zahraničních médií. A když holky nemají tanky, tak používají zpěv a provokaci.
Protože v Rusku nežiji, tak tuto skupinu neobhajuji, ani nezatracuji. Nicméně trest jaký dostaly je dost tvrdý – ale když pánbíčkářům někdo šáhne na jejich nedoknutelnosti, holky mohou být rýdy, že neskončily na hranici jako čarodějnice.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Najeď si na „Slovník“ a vlož jednotlivě slova do překladu – z angl. do češtiny a udělej si obrázek. Příčí se mi význam názvu sem vůbec napsat.
Doplňuji:
http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/rusko-o-prave-tvari-pussy-riot-dmf-/p_zahranici.as­p?c=A120825_111621_p_zah­ranici_wag

Upravil/a: Bičiště

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Jejich způsob protestu mi připadal nevhodný.
Způsob, jakým s nimi státní moc zametla, mi připadá zločinný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek