david22

Jaký je váš názor na skupinu Pussy Riot ?

Jste spíše jejich příznivci, nebo naopak ?

(já jsem teda lehce proti jejich činnosti, ale zajímá mě názor jiných)

Doplňuji:
reuef: To, že se v rádoby svobodném Rusku dějí nekalosti je fakt. Na druhou stranu způsob jejich boje má k čistotě daleko.
ocko: tj, ale kvalitu jejich hudby zas tak nehodnotím. Spíše řeším jejich exibicionismus a ten je z mého pohledu rozporuplný. Ne úplně vhodný.
Bičiště: slovo pussy má dva významy :) Já se řídím zásadou „čistému je všechno čisté“ :D

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodně se zviditelnily víc svým vystupováním v jiné oblasti než kvalitou hudby.

Další odpovědi
Reuef

Pro me je to skupina lidi, kteri uz nevedeli, jak svet upozornit na to, ze se ve „svobodnem“ Rusku deji nekalosti. A tim rozsudkem to vlastne statni aparat potvrdil…

anonym

Moc jejich tvorbu neznám, ale co bylo v souvislosti s jejich incidentem vidět v televizi, tak zpěv a hudba to není nic moc. Popularita možná díky protipolitickému zaměření tvorby a jistému exhibicionizmu. Ten nevyváží ani používané zakuklení.
Některé nové skupiny se mi docela líbí. Myslím si ale, že bez této by světová kultura rozhodně neutrpěla žádnou škodu.

venkovan

I u nás byly hudební skupiny po kterých slušný pes ani neštěkl, ale dnes je mnozí vzývají jako bohy.
Řekl bych, že nejde o zpěv, ale o upoutání pozornosti zahraničních médií. A když holky nemají tanky, tak používají zpěv a provokaci.
Protože v Rusku nežiji, tak tuto skupinu neobhajuji, ani nezatracuji. Nicméně trest jaký dostaly je dost tvrdý – ale když pánbíčkářům někdo šáhne na jejich nedoknutelnosti, holky mohou být rýdy, že neskončily na hranici jako čarodějnice.

Bičiště

Najeď si na „Slovník“ a vlož jednotlivě slova do překladu – z angl. do češtiny a udělej si obrázek. Příčí se mi význam názvu sem vůbec napsat.
Doplňuji:
http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/rusko-o-prave-tvari-pussy-riot-dmf-/p_zahranici.as­p?c=A120825_111621_p_zah­ranici_wag

baghira

Jejich způsob protestu mi připadal nevhodný.
Způsob, jakým s nimi státní moc zametla, mi připadá zločinný.