david22

Jaký je váš názor na ředitele ÚOOZ Jana Kubiceho?

Záporák?
Klaďas?
Doplňuji:
Pokud se přesuneš do minulosti, tak „je“.
Každopádně jaký je na něj váš názor?

Nejlepší odpověď
meTTax

Jan Kubice ale není ředitel Útvaru k odhalování organizovaného zločinu
Doplňuji:
Každopádně Kubice mě zklamal tím jak jedná s panem Lessym.

Další odpovědi
anonym

Kubice není žádný klaďas, ale záporák.Už v roce 2006, kdy se prezentoval tkzv.„Kubiceho zprávou“ a před volbama vytáhl na Paroubka neexistující výmysly a lži, tak i dnes, když vlastně nahrává ODS.Sice Rátha usvědčili, ale proč se nezaměřili i na politiky z ODS, ale jen na politiky z konkurenčních partají?Na Lessym je vidět, jak se Kubicemu nehodí do krámu lidi, kteří se snaží bojovat s korupcí a podobnými parktikami.
Takže Kubice je ten, kdo se snaží politikům ( ale hlavně z ODS) zametat všechny jejich kauzy.Vůbec není nestranický ministr vnitra, ale VAZAL ODS.

anonym

Kubice drží s vládou, kterou nechci apodle tůzných debat i hodně lidí

sevos

Kubice je přerostlý Rumcajs. Kubiceho nebrat.

david22

Ti dva se nemají rádi. Též mi přijde, že pan Lessy je v právu. Asi mu jde příliš o spravedlnost.