Pajus89

Jaký je váš názor na pana ministra Vondru??

Vždycky jsem si myslel, že to je blbec, ale teď byl hostem hyde parku a nebyl zase tolik nesympatickej a problématice dotazů rozuměl…možná ale zdání klame

Nejlepší odpověď
baghira

Vondra klame tělem Vypadá totiž jako blbec, ale zřejmě není.

Další odpovědi
anonym

Před povrchním hodnocením, byste se měli podívat na dokument o něm (nedávno na ČT2).
Od dob jeho začátků jako mluvčí charty, přes působení v USA až po dnešek. Má přehled, jasné a neměnné názory, jen si nepotrpí na populistické pózy, ale přitom je ve vládní koalici a bohužel častým terčem medií.
Opozice vytahuje 2 roky staré kauzy Promopro apod., ne asi náhodou, když se po vlastní volební prohře pokouší zkompromitovat vládní garnituru. Nakonec se ukáže, že smlouvu podepisoval někdo jiný po schválení kabinetem a policejní šetření dosud neprokázalo jakékoliv porušení zákona.
Na rozdíl od Čunkovy aféry, by zde měla být na místě presumpce neviny.

jendahun

Něco v té vepřové hlavě určitě má,jinak by se nevyškrábal tak vysoko a nevybruslil z průserů.Jinak je to gauner stejný jako jeho soukmenovci ve straně.

  • iv-… už mlčím a snažím se být pozitivní.