Jaký je váš názor na novodobé kartářky,léčitelé či šarlatány?

Když v noci vidím v TV ty jejich rady,chce se mi blejt!

Nejlepší odpověď
quentos

Jsou dobří i špatní, člověk si mezi nimi musí umět vybrat.

Další odpovědi
hanulka11

no co když jim to lidi věří a cpou jim peníze .......je to děs

dědapetr

Vůbec je neberu na vědomí,nechávají si platit velký peníze zanic,zneužívají lidské důvěřivosti.

gnosis

„vira tva te uzdravi“

Straka

Někteří si na ně jen hrají. Ale někteří jsou stejní jako před dávnými lety. Kdo se jich doptává, vystavuje se velkému duchovnímu riziku.

Fidel

  1. těm v televizi nevěřím ani dobrý den
  2. jsou osoby, zpravidla na doporučení známých, kterým občas věřím. Nikdy jsem tomu sám nevěřil, dokud mě jedna léčitelka nezačala kurýrovat metodou reiky (energie) a ono to fakt zabralo. Jsem úplně normální, racionální člověk, ale občas musím uznat, že jě něco mezi nebem a zemí…

Doplňuji:
P.S. Co se týče peněz, dobrý lečitel si zpravidla moc nebere (řádově stokoruny)

Salvaje

Z těch v telvizi se mi chce taky blejt. Ale vím, že jsou i jiní, „opravdoví“. Z toho mi někdy běhá až mráz po zádech :)