Mauťa

Jaký je váš názor na doping ve sportu?

Mám za úkol zjistit něco o dopingu ve sportu,prezentačku už mám skoro hotovou,ale chtěla bych vědět i váš názor..

Nejlepší odpověď
Mirdas

Sport je krásný zda se měří jen výkonem sportovců podminěn tréninkem a ne, aby se rozhodoval kdesi v chemické laboratoři.

Další odpovědi
Andělé

Je to podvod,zrada jak sám k sobě,tak vůči všem,kteří na sobě poctivě dennodenně makají. Čím víc chci mít,tím naopak víc ztratím. Honba za vítězstvím a posedlost být první,přinese akorát prohru před sebou samým. Nemluvě o poškozeném zdraví.
Žádný podvodník by neměl mít tu drzost vstoupit na start a dovolit si měřit síly s poctivými drilaři! To si oni nezaslouží!