Avatar uživatele

Jaký je váš názor na chystanou show Delfíni v Praze ?

Přikládám odkazy:
http://www.google.com/…
Sama bych takovou show nenavštívila ani zadarmo. Divoká zvířata patří do volné přírody a neměla by se žádným způsobem zneužívat. Děkuji za vaše názory a odpovědi.
Doplňuji:
redy, nadělat by mohl každý člověk kdyby žádná představení se zvířaty nenavštěvoval. Bez diváků by cirkusy, vodní světy a podobně pravděpodobně zanikly. Je však stále dost lidí jenž si nemyslí, že by zvířata v zajetí nějak trpěla a nebo jsou prostě jenom lhostejní. K dobru je důležité napsat, že se situace lepší, ale stále se jedná o běh na dlouhou trať a cíl je hodně daleko.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele
Zlatý

Je mi to odporné - stejně jako cirkusy, zoo a podobná "obludária", kde vystupují zvířata. Nemám ráda ani filmy se zvířaty, protože si nejvíc užívám jejich svobodné chování - to je teprve paráda. Nikdy jsem žádného našeho psa nedrezůrovala, ani na ně neřvala, ani je neuhodila - a všichni byli poslušní, mazliví a nikdy nikoho nenapadali. Vždy byli (a jsou) klasickými členy rodiny - a my se doma nebuzerujeme:-) - když jsem potřebovala, tak vždycky poslechli. Neshledávám na varietních vystoupeních se zvířaty nic zajímavého, ani vtipného. Ale jsem si jistá, že současné "rodinky" se na na chystanou atrakci už celé třesou...
Jé taťko, vem kluka na ramena, ať líp vidí rybičku(!!!!) Di víc dopředu jako! Mamko, vyfoť mě s malou jak to krmí.... Hele ten delfín je hnusnej, jak čumí, viď? Ty vole, teď mě pocákal, budu smrdět ....
Tak na tohle - což k těmto "zábavním podnikům" neodmyslitelně patří - jsem dost alergická.:-(
Kdybych to nějak mohla pomoci zarazit, jdu do toho.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Ani nevím, že se něco takového chystá. Nelíbí se mi když jsou ke komerčním účelům využívána jiná zvířata než domestikanti. Na druhou stranu jsou všeobecně kampaně proti držení a vystupování těchto zvířat a s nimi spojené kontroly natolik účinné, že mají podmínky mnohdy lepší než tomu bohužel bývá často v chovech domácích zvířat.
Doplňuji:
www.svobodazvirat.cz Můžete se různě angažovat a ne jen na stránkách Odpovědí vyjadřovat svoje znechucení. To těm zvířatům moc nepomůže.


Avatar uživatele
Zlatý

Cirkusy a podobné pochybné podniky považuji jako nějaký přežitek z 19 století.Kdo ovšem na těchto přiblblých akcích nebude chybět,budou občané bývalého Sovětského svazu.


Avatar uživatele
Zlatý

Je to hnus ale co naděláš?

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

ahold

Vidím, že jsme tady všichni na stejné vlně. A to si představte, že ten cvok chce dokonce drze žádat o dotaci z EU.

Avatar uživatele

anonym

Damiano, také jsem nikdy žádného psa necvičila a přesto byli poslušní. Jeden se učil od druhého. Pouze jsem naši jedinou fenu naučila povelu sedni, ale potom ho skoro ani nepoužívala.

Avatar uživatele
Zlatý

Damiana

Přesně. :-) Když je máš jako společníky, není to podle mě třeba. Líbí se mi, jaká jsou osobnost sami od sebe. Oni moc dobře poznají v jakém prostředí žijí a sami se podle toho chovají. Moje zkušenost.:-)

Avatar uživatele

anonym

Bohemica, chov hospodářských a domácích zvířat se dá často přirovnat ke koncentračním táborům.

Avatar uživatele

anonym

Stav v chovu hospodářských a domácích zvížat je mi bohužel velmi dobře znám. Také je mi znám velmi častý laxní přístup veterinární správy a jiných kompetentních orgánů. Nezbývá než neustálá osvěta mezi laickou veřejností. Někdy je tzv. týrání chovem těžko postižitelné platnými předpisy a zákony, mnohdy je těžko prokazatelné, ale tlak lidí "zvenku" často zmůže hodně. Škoda řečí! Kdo chce, může pomoci, kdo ne jen planě kritizuje, to neprospěje nikomu a ničemu. www.svobodazvirat.cz

Avatar uživatele

anonym

Bohemico, jsem členkou Svobody zvířat, takže nesedím jenom doma a nefňukám nad nebohými zvířaty. Včera jsem podepsala petici proti show Delfíni v Praze.

Avatar uživatele

anonym

I já jsem členem a podepsala ! Bohužel o této iniciativě (petici) moc lidí neví.

Avatar uživatele

anonym

Kdo má oči a srdce otevřené nalezne co potřebuje a podle svých možností pomůže.

Avatar uživatele
Zlatý

redy

Vlk z lesa: Já nechodím já bych to tam prořvala, je mi jich líto jak musej panáčkovat místo aby byli svobodný

Avatar uživatele

anonym

Bylo by fajn kdyby mělo více lidí stejný názor.

 

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1222
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 375
Zlatý annas 338
Zlatý ReHu 310
Zlatý hanulka11 296
Zlatý marci1 295
Zlatý gecco 272
Zlatý mosoj 262

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.