Avatar uživatele
Jahoda

Jaký je v tom rozdíl?

Zdravím! Chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi normálním filmem nebo pohádkou a 3D filmem nebo pohádkou? Já osobně v tom žádný rozdíl nevidím. Předem děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Dobrý den! Jen pro upřesnění: Doma máme pohádku, která se jmenuje Cesta na Měsíc 3D. Tak nevím ale děkuji i za tuhle odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, fortin, anonym, kokoťenko, rynek878 před 5223 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
m.mrkvicova

predpokladam, ze myslite v kine?? v 3D kine dostanete specialni bryle, ktere si nasadite a vsechno na co se koukate(ten film, resp.pohadku) vidite jakoby se postavy pohybovaly v prostoru s vami…narozdil od klasickeho filmu, tam koukate na platno pred vami…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jiricho

3D brýle dostanete koupit i u optika za cenu kolem 30 Kč,plus,mi­nus.Loni tato cena byla aktuální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tomy999

SI to najdi na internetu a nezatěžuj nás tady
Doplňuji:
Ten kdo mi dal ten palec dolů je bl… protože takovou věc jaký je rozdíl ve 3D filmem ne pohádkou,atd…Si najde každý na internetu třeba v Googlu.My tady máme taky dost jiné práce.Třeba taková otázka jak nainstalovat bezdrátový mikrofo se jen tak nenajde ale dobře když chcete nám tady ještě víc přitěžovat to je vaše věc jenom píšu že prostě máme tady hodně práce a na každou jinou odpověd musíme pátrat na internetu.

Upravil/a: tomy999

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek