Elfík11

Jaky je to film.

Hraje tam holka v hl.roli a chodí do školY kde maluje.A vždy po vyučování děj někam do tajné místnosti.A ještě vím že ji chtěl kluk zbit .
Doplňuji:
Byl to cizí film ta holka chodila do školy a tam malovala strom .Ten učitel jí pořad nutil kreslit strom.

Odpovědi
zeeue

:)
Dosti málo informací… „Holka“ v hlavní roli? :D Víš, kolik asi existuje filmů s „holkou“ v hlavní roli? :D No hodně…

Zkus prosím tě doplnit aspoň toto:
Na kterém programu jsi ho viděl a kdy to bylo? (Nova, Prima…)
Poznal jsi nějakou herečku nebo herce, který ve filmu hrál?
Byl film český nebo cizí?
Vypadal starší nebo novější? (Suď třeba podle toho, jak se ve filmu oblékali…)
Jaký to byl žánr? (Horor, drama, komedie…)
Hlavní herečka – znáš nějaký jiný film, kde hrála?
Jak hlavní herečka vypadala a kolik jí cca bylo let? (Byla třeba mladá? Černovlasá nebo blondýna?)
Cokoli, co tě napadne, co bylo ve filmu specifické…