anonym153433

Jak se jmenuje film, kde tlustá holka a hubený kluk, kterému hodně záleželo na vzhledu, vypadli z okna?

Co je to za film? Byla tam tlusta holka a hubený kluk, kteremu hodne zalezelo na vzhledu. Potom spadli z okna (myslim) a hubený kluk se zmenil v tlusteho a ona zhubla. Postupne se do sebe zamilovali a pak se zase prohodili zpet… dekuji mooc

Odpovědi
Efchen

Napadá mě film Těžce zamilován, kde hraje Jack Black, ale pčíběh je trochu jiný.
Zkuste podrobné vyhledávání na csfd.cz, pokud si pamatujete nějakého herce nebo alespoň tušíte, z jakého státu je film, může to pomoct. Tady máte filmy s tagem „obezita“:
https://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/?ty­pe%5B%5D=0&ty­pe%5B%5D=2&ty­pe%5B%5D=3&ty­pe%5B%5D=4&ty­pe%5B%5D=5&ty­pe%5B%5D=6&ty­pe%5B%5D=7&ty­pe%5B%5D=8&ty­pe%5B%5D=9&ty­pe%5B%5D=14&gen­re%5Btype%5D=2&gen­re%5Binclude%5D%5B%5D=­&genre%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Btype%5D=2&o­rigin%5Binclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&y­ear_from=&year_to=&ra­ting_from=&ra­ting_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&screenwri­ter=&author=&ci­nematographer=&pro­duction=&edit=&sou­nd=&scenograp­hy=&mask=&cos­tumes=&tag=679­%3Aobezita%2C&ok=Hle­dat&_form_=film

Zdroj: www.csfd.cz