DandrdaMan01

Jaký je rozdíl mezi žvýkacím tabákem a nikotinovými sáčky bez tabáku (LYFT)?

Jaká jsou rizika nikotinových sáčku bez tabáku?

Odpovědi
Edison

Rizika stejná. Rozdíl je v tom tabáku. Jde o to, co „potřebuješ“. Nikotin, nebo chuť a nikotin? Kvůli nikotinu si mžeš dát náplat, nebo jiný systém kontiunálního dodání nikotinu. Je to ale to pravé? Mě na kouření bere nikotin jen jako jeden z efektů. Dalším je chuť. Bez chuti bych… no nevim. Rozhodně bych si to tak neužil.

Kepler

Rozdíl? Nikterak zásadní. Účel: společný. Tahat prachy z kapes přiblblých lidí. Prostě si zakuř.