Avatar uživatele
Kryšpín

Jaký je rozdíl mezi úderníky a plánem včetně iluzí?

Kovaný zelený aktivista mě přesvědčoval, že má Česko v plánu do roku 2030 zajistit 25% kvalitních Bio potravin pro občany.

Proč stále zapomínáte na odkazy?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1446 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Plán (jakýkkoliv) může být jen iluzí, záleží, čím je podpložený, z jakých předpokladů vychází (s údrničením to nijak nesouvisí).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

A ptal ses ho, jestli vé, co BIO vlastně znamená? Případně kde by je chtěl produkovat? Mě to přijde jako blábol.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Jsou to ničím nepodložené výmysly a zbožné přání pomatence

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Bio mimo jiné znamená, že dobytek se nechá nažrat zeleného. Sní byliny, jako za všechny třeba čekanku a ty mu na oplátku, že je poctivě spásá, zlikvidují spoustu parazitů v trávicím traktu a všude jinde v organizmu. Později netřeba antibiotikum. Tak tohle je bio. Dnešní děti tyto procesy znají z knih, proto není dobré nečíst a prospěšnější je číst. Hodně štěstí ve vývoji všem moderním úderníkům.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kryšpín

Tak jsem hledal a je to také doporučení EK, tudíž aktivista je aktivní.

před 1445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Zjentku, kapku se mýlíš. Nejde o to nechat nažrat dobytek zeleného. Jde o to jakého zeleného, jak ošetřovaného, v jaké půdě. U poldin zase jde o to, jak jsou ošetřované. A buď si jist, že to není žádná sranda.

před 1445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A pointa? Já můžu za to , že venku nejni kusek zeleného? Aha, takže chyba je ve mně, když považuji bio za mormální a normální za jedovaté… bo sem cyp a ujel mi vlak… kaj vlastně žiješ tywoe zjentek, že… bo nechat nažrat zeleného PROSTĚ NEZNAMENÁ nechat nažrat zeleného a fertig… nač dělat z jednoduchého jednoduché, když to jde i jinak. Asi aby byli živi i lotři.

před 1444 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek