Fobia

Jaký je rozdíl mezi transsexuálem a člověkem narozeném ve špatném těle?

Je nějaký rozdíl mezi člověkem, který se narodil ve špatném těle, jenž se nechá přeoperovat, a transsexuálem, který to k tomu chirurgickému zákroku také dotáhne? Je to to samé, nebo se transsexuál pouze ‚převléká‘ jako opačné pohlaví?? Děkuji za každou odpověď.^^

Nejlepší odpověď
autacek

Pleteš si transsexuála s transvestitou.

Jinak obě dvě skupiny nejsou normální, jedni se převlékají pro své potěšení, ti druzí se dokonce snaží fyzicky změnit své pohlavní znaky, protože to nemají v hlavě pořádku (dnes se sice propaguje teze, že hlava je v pořádku, ale špatné je tělo, nicméně přeber si to po svém).

Další odpovědi
ivzez

Normální není ani jedno.
Blíže zkoumat to nemíním.

jirka F

Autacku oni přece za svoji odchylku,nemo­hou.Nechci se jich nějak zastávat,ale opravdu važ některá svá slova!Vídám u nás jednoho transvestitu a věř mě,že je naprosto normální jen se převléká jako žena.Přiznávám že ty druzí moc normální nejsou,ale je to odchylka těžko ji soudit.Jinak částečně máš samozřejmě pravdu.

ivzez

Auťáček má pravdu.

Schizofrenik ani člověk s vrozenou vadou také za svou nemoc
či odchylku nemohou. Znamená to, že jsou zdraví?

Převlékání za druhé pohlaví v pořádku není.
V pořádku není ani jiná než heterosexuální orientace.
To, že jsme ochotni nebo schopni odchylky tolerovat,
neznamená, že je to normální.

jirka F

Omluvám se za tykání,ale napsal jsem to zrychleně,právě kvůli tomu jaká slova,jste použil tak jste mě tím celkem překvapil.