Rokio

Jaký je rozdíl mezi migrénou a bolestí hlavy?

Migréna je středně silná až silná bolest hlavy. Bolest hlavy naproti tomu může být i mírná, nebo lehká.

Které tu vidíte rozdíly?

Nejlepší odpověď
Ametyst

U migrény můžeš mít zrakové potíže, obvykle dřív, než přijdou bolesti hlavy. Takové varování, že migréna se blíží. Říká se jim aura, a jsou to světelné body před očima, dvojité vidění, neschopnost zaostřit zrak.
Zde víc: https://interes­ting.cz/migre­na-s-aurou-ticha-migrena-bez-bolesti

Další odpovědi
Malvína

Potvrzuji. Při migréně mám problémy s viděním, občas jako kdyby vypadával zrak, zrnění před očima. Žádný med. Naštěstí mě to přepadne tak jednou za rok. Musím si okamžitě lehnout a vzít prášek. Nedělám to ráda, ale tohle je hodně nepříjemné a nedá se jinak.

Kepler

Především je migréna patologický stav, který se opakuje bez zjevných okolních podnětů. Bolest hlavy bys mohl mít třeba i při kocovině.

Kajolka

Holky, tak já jsem teda hledala a musím říct, že co jsem našla já, tak na ten migreen od topvet jsou opravdu velmi pozitivní recenze. Já jsem si ho objednala, tak uvidím, jak mi pomůže.

Cizecek.M

Ahoj, mně osobně teda bolest hlavy, až migréna, docela komplikuje život… Tak jsem se chtěla zeptat… Je něco, co se vám na tu bolest osvědčilo?

Derrynka

Já naštěstí bolest hlavy neznám, ale moje mamka ano… A docela dost a už fakt dlouho. Nepamatuju si, že by ji někdy netrápila. Já jsem si říkala, že bych ten migreen zkusila koupit pro ni. Byla bych ráda za info, po jaké době jste cítily úlevu?

Kajolka

Ahoj, našla jsi teda něco, co ti od bolesti hlavy pomáhá? Můžeš něco doporučit?

Vercule

Jo, to ti věřím. Já to znám docela důvěrně. Ale… Víš, co mi pomohlo? Přírodní bylinný produkt migreen od topvet. Koukni se na ten shop a kup si ten produkt. Pomůže ti.