Kopta

Jaký je rozdíl mezi komentářem a recenzí?

Nejlepší odpověď
Led_

Komentár komentuje – pripomienkuje tému, dielo, udalosť…
recenzia – hodnotí, kritizuje-chválí (prípadne ničhovoriacimi slovami nudí)

Drahuška999

Ahoj, přesně tak, recenze hodnotí či kritizuje a chválí a komentář může být prakticky cokoliv… I to, co ti teď právě píši, je komentář :) Jinak, kdybys chtěl nějaký názorný příklad recenzí, tak mrkni třeba na tuto stránku zde – kde se píšou všechny možné recenze na různé druhy produktů :) – https://www.pro­dukty-recenze.cz/ tak mrkni a uvidíš, co je recenze.