Monča.R.E.T.

jaký je rozdíl mezi děv*kou a nevěrnou manželkou?

Doplňuji:
Nevim jaký to má význam

Nejlepší odpověď
bolak

Jak kde, v praze to dělá asi třináct set za hodinu.

Další odpovědi
Drap

Záleží z jakého pohledu se to hodnotí. Děvku lze srovnat s prostitutkou, která využívá sexuálních služeb k obohacení. A nevěrná manželka si chce jn obohatit svůj sexuální život.

david22

Záleží, v jakém smyslu vnímáš pojem děvka…
Pokud jako prostitutka, pak rozdíl je. Pokud jako nevěrnice, rozdíl nevidím.

Mohla bys mi vysvětlit, jaký význam má znak hvězdička mezi písmeny v a k ve slově děvka?

Doplňuji:
Tak proč jsi ji tam napsala ? :D

anonym

pokud se manželka spouští po romantické večeři, tak to není ještě tak hrozné. Pokud se spouští bez večeře, tak je to děvka.