Themeansar

Jaký je průměrný věk lidí, co zde vládnou jako; prezidenti, králové, císaři atd.

Podle mých odhadů je průměrný věk těchto lidí 65 let tedy jde o seniory co by měli být ve starobním důchodu, podívejme se na Turecko zde byl znovu zvolen prezident, kterém je 69 let. Bylo by potřeba omladit konečně lidi ve vysokých funkcích.

Odpovědi
elkon

To jsou zase kecy, tak můžeš začít, můžeš je volit, když jsi tak „chytrej“. Na tebe všichni čekají.

paul1

Průměr bude asi někde okolo 60+. Ale ono to bylo odedávna, že stařešinové vládli.