Broukk

Jaký je ověřený lék proti bolesti kloubů?

Chci koupit babičce na narozeniny účinný lék a donutit ji tak přestat kupovat nekvalitní výrobky z tv reklam. Dík mooc

Nejlepší odpověď
annas

Léky bych nekupovala bez doporučení lékaře. Neužívá babička i jiné léky? Jde o to, aby jí neublížily.

Přece každý lék má jiné účinky, někomu pomůže ten, dalšímu onen.

Zkuste gel nebo mast proti bolesti. V lékárně určitě poradí.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Souhlasím s Ann, že mast bude lepší, dobrý je třeba Veral, není ani moc drahý, babička pak to místo co namaže nesmí vystavovat sluci.

Fastum gel nedoporučuju, dostala jsem z něj ekzém:-(

pusinka50

Jak jsem zde na Odpovědích zjistila, lidé zde nevěří přírodní léčbě s naprosto minimálními náklady a bez vedlejších účinků oproti léčbě chemickými léky, které bolest sice vždy načas utlumí, ale neléčí.

Sama na sobě už delší dobu používám koření Kurkuma, jejíž účinky podotýkám jsou opravdu podloženy vědeckými výzkumy. Vím o paní, která každodenním používáním kurkumy se zbavila velkých bolestí kloubů a její babička, která mnoho let trpěla nesnesitelnými bolestmi trojklanného nervu, se pomocí kurkumy z bolestí úplně vyléčila.

Takže se můžeš léčit buď drahými chemickými léky s vedlejšími účinky, anebo si přečti link, kde jsem na podobnou otázku odpovídala. Tam se dozvíš vše, co jsem k této otázce uzdravení bolesti kloubů napsala:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-vyspat-pri-bolesti-opotrebovaneho-kloubu

mosoj

Geladring forte ( kapsle). Kůru na tři měsíce.

To co doporučujete pouze tlumí bolest a neléčí.

kacenka23

podle vlastních zkušeností doporučuju artaxin. můj muž aktivní sportovce á problémy už ve třieti sedmi letech, ale pomáhá mu od bolesti a je to i levná varianta…

ReHu

Geladrink jsem zkoušela, 0 účinekm vyhozené peníze.
Navíc, podobné výrobky je potřeba podávat stále. Tedy když ne nepřetržitě, neb to leze do peněz, pak aspoň ty 3 měsíce, pauza a zase 3 měsíce a tak pořád.
Je rozdíl, jestli se užívá Glukosamin sulfat nebo Glukosamin HCL. Také je potřeba užívat určité min.množství, neb nižší dávky nemají potřebný efekt.
Také přidání Omega3 zvyšuje účinek.
Teď beru jiný,