Spiritus

Domácí triky na bolesti v krku?

pomůže alkohol?nebo spíš nějaký čajík…

Nejlepší odpověď
Greneia

Pokud bolí v krku, tak bych moc triky nezkoušela, bolest krku značí náběh na nějaký zdravotní problém, od klasického nachlazení až po angínu. Nicméně i přes mnou výše napsané, doporučuji uvařit si heřmánkový čaj, který bude pro krk ideálním řešením.

Pokud mohu doporučit – při zánětech, bolestech v krku, aftech, při nemocech všeobecně .. OK Alfa+, která obsahuje 17 bylin podle staré ověřené receptury ze 17.tého století. Jedná se o český výrobek, zvyšuje imunitní systém. Napomůže od teplot, nachlazení .. atd.

Zdroj: greneia-okg.webnode.cz/pro­ducts/ok-alfa-plus/

Další odpovědi
ten který je

Podobná otázka už tu jednou zazněla.

Zdroj: www.odpovědi.cz/o­tazky/finty-na-bolest-v-krku

oskar

Šalvěj jako čaj i kloktadlo.Ná­vod:Tak hrstku šalvěje do hrnku zaleju vařící vodou a nechám vyluhovat.

Kiki-M

Já si vezmu bavlněný kapesník,namočím do ledové vody, přiložím na krk a obmotám šátkem. Pak piju bylinkové čaje, Teekane vyrábí přímo na nachlazení a taky bolest v krku. Pak mi při nagíně pomáha zmrzlina, pokud to opravdu je angína, pomáhá ochlazování. A homeopatika.

alexandra

Je to sice odporné,ale pomůže kloktat sůl.Nejlépe co 2 hodiny a na druhý den je klid.Ale málokdo to dodrží.

kájin

dobrý je klasický panadol, zázvorový čaj, teplo, vitamín c, česnečka apod. K tomu třeba preventivně na podporu imunity a proti tvorbě budoucího případného zánětu curenzym, je vynikající s e zázvorovým čajem.

Málče

Můžeš zkusit pít čaj z řepíku lékařského.