pechota

Jaký je opravdu silný s dlouhodobou účinnosti fixační prostředek na zubní protézy?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Zatím se takový na našem běžném trhu nevyskytl. To, co nabízejí masivní reklamní akce v médiích, je bohapustý trik a podvod. S chutí nebo bez chuti. Chvíli to jakžtakž drží, ale nesmíš jíst, pít, smát se, mluvit…

Další odpovědi
hanny 2

Určitě některý je,ale neběží na něj reklama.Možná vteřinový lepidlo!?

venkovan

Ano je.
Nasadit, sevřít zuby a nepovolit minimálně 24 hodin.

anonym

Já používám „protefix“ a jsem s ním spokojený.Pravda je,že jej musím nanášet 2 x denně.
To ,co píše děda ,je kravina!!!