blanell

Jaký je nejlevnější tabák na českém trhu?

Skládáme se kamarádovi na balík do lágru. Nevíte, který tabák vychází nejlíp? Cena-množství…na kvalitě nezáleží, jen to musí být originál balený. Dík za info

Odpovědi
JájsemRaibek

U nás vychází z těch kolkovanejch jen dave za nějakých 180 za 70–80g. To co píše ice nebrat, protože za litr kilo tabáku je z Polska a ten mu ve vězení seberou a ještě může být problém.

iceT

Podle gramáže a samozřejmě typu tabáku.
Malý balení kolem 45–50 kč, ale to je tak na den dva. Kupuju třeba Route 66 za 265 kč\80 g, vydrží asi týden, 150g je za ± 500 kč. 80 g LM v dóze jsem dnes brala za 275 kč.
Našla jsem i inzerát na hyperinzerce 1000 kč za kilo tabáku.