Rokio

Jaký je nejlepší způsob, jak bojovat za mír?

Jaká je nejlepší válečná strategie, aby by byl mír po celém světě?

Odpovědi
Jiří Bohumil

Je to sice smutný, ale pokud se ptáš na „válečnou strategii“, tak má asi pravdu Drap.
Pokud by jsi to myslel z poněkud širšího pohledu, pak podporovat politiku, která je schopna mír udržet. A to třeba i při volbách do různých institucí.
Ale každý z nás, jsme jen malé zrníčko písku, které je schopno válečný stroj zastavit.
A je hodně těch, kteří na tomto stroji hodně vydělávají a mají podstatně větší moc a možnosti jej „promazávat“, než my, drobná zrnička písku, která by jej ráda zničila.

Drap

Včas pozabíjet potencionální nepřátele. Nic lepšího ani nic účinnějšího doposud nikdo nevymyslel.

hapiky

Jaká je nejlepší? Ona totiž žádná neexistuje!

ivzez

Nejlepší válečná strategie je
žádná válečná strategie.