Jaký je nejlepší přehrávač v pc, aby přehrával i titulky (bez manuálního načtení, program vista)?

Nejlepší odpověď
Kuka

Používám VLC player a funguje skvěle, přehraje cokoli a titulky tam fungují také

odkaz na oficiální stránky:
http://www.vi­deolan.org/vlc/

Další odpovědi
Alesh

Na automatické spouštění titulků je úplně super utilita VobSub (ver. 2.23). Funguje určitě i ve Windows 7 a stačí úplně Windows media player či jakýkoli jiný přehrávač.

Zdroj: download.chip­.eu/cz/VobSub-2.23_100695.html

tom004

Máte v dotazu dvě různé věci. Windows Vista je programové prostředí,které umožňuje činnost různých aplikací,třeba různých přehrávačů. A nevím jak je myšleno, manuální načtení, s přehráváním titulků.

R.U.R.

Aby se titulky samy načetly, obvykle stačí je pojmenovat tejně jako film. např. MedaBeda.avi a MedaBeda.srt
Ve VLC stačí po spuštění filmu přetáhnout myší soubor s titulky na okno s filmem a titulky se přidají k filmu.

anonym

VLC player funguje skvěle ale pro tento účel existuje ještě vhodnější:

přehrávač, který si dokonce umí najít titulky ve vašem jazyce na internetu k filmu který zrovna přehráváte, i když jste u něl titulky původně žádné neměl
… je to OpenSubtitles Player http://www.open­subtitles.org/cs/pla­yer