Avatar uživatele
xiperio

Jaký je nejlepší lék (na předpis) na spaní? Na rychlé usínání.

Jelikož chodím pozdě spát a potřebuji rychle usnout, tak to moc v těchto vedrech nejde.
Měl jsem na předpis několik léků, ale bolela mne ráno po nich hlava.
Máte zkušenosti?
Potřebuji něco na rychlé usnutí, abych byl po probuzení fit.
Děkuji.

Zajímavá 0 před 673 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Po žádném léku nebudeš po probuzení fit. Jsou to všechno oblbováky. Dej si před spaním pivo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

„Může mladý komsomolec kritisovat politiku VKP(b). Může, ale škoda mladého života.“

Aniž bych se Ti chtěl, explicite, montovat do života: uprav životní styl. Jinak škoda mladého života.

Protože hypnotika, to jest léky na spaní, nenavozují fysiologický spánek, takový lék ještě nikdo nevynalezl. Je to z nouze cnost, vyspíš se, ale nedostaví se REM fasis spánku, mozek si neodpočine, jedno s druhým.

Pokud má člověk, například, nějaké momentální problémy, trauma, tak dostane něco na tišení úzkostných stavů, to si večer vezme, usne, a má 8–12 hodin klid od toho, co ho momentálně morduje. Anxiolytika nejde brát dlouhodobě, jsou extrémně návyková, takže jak se vysadí, tak když to pořád nemá ještě zpracované, no tak se mu napíší hypnotika, aby alespoň nějak fungoval. Ale, zase, na omezenou dobu. Prostě to není řešení na dlouho.

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Doktoři jsou perfektně placeni od toho, aby toto vyřešili. I když raději bych se poradila s farmaceutem než volit metodu pokusu a omylu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Na usínání mi nejlépe funguje soustředění se na hluboké břišní dýchání v pohodlné poloze na lůžku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Místo ničení žaludku léky, stačí čaj z Meduňky lékařské, nebo můžeš ještě přidat Kozlík lékařský a Chmel otáčivý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek