krevfan

Jaký/který je nejlepší český rapper?

Mam jednoho namysli, ale nevím jestli je to on.

Nejlepší odpověď
annas

Kdo patří ke špičce českého rapu? A nejsou to často ta jména, kolem kterých je největší humbuk.

http://cool.i­prima.cz/ostat­ni/5-ceskych-rapperu-kteri-jsou-lepsi-nez-ektor-rytmus

Zde jsou jejich fotografie a pořadí
https://www.go­ogle.cz/search?q=nej­lep%C5%A1%C3%AD+%C4%8Des­k%C3%BD+rapper&i­e=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&e­i=kj3OWMqRJcGv8wfy­kI2wCg

Další odpovědi
Kulpix

Ani jeden.

MonkeyKing

Leoš Mareš

Aaron

Jednoznačně Kato, (adam svatoš, deph, prago union, rigor mortiz) začal s partou Chaozz dělat hip hop. Pak nahrál první horrorcore desku „až na věky“ jako rigor mortiz. nyní vystupuje, jako Prago Union. jedinej skutečnej hip hop u nás, skvělé texty, parádní osobnost :)
pak řezník. ale ten dělá odvětví rapu. ale dotáhl se absolutně na špici v zahraničí.

Lamalam

Žádný. Libovolný černý kluk na ulici v Harlemu je stokrát lepší, než celá česká špička dohromady.

Milujipenis

SQY…