kdyby byl jeden nejlepší, ostatní by přišly na buben… já mám Avast, předtím jsem měl AVG, obojí dobré
| 0 Nominace Nahlásit |
Nejlepší je NOD 32 od firmy ESET, nebo AVAST a AVG mají své chyby..ale malé..ale ze všeho nejlepší je Kapersky antivirus, jediná nevýhoda je, že při scannování počítače, zabírá až jedno jádro ;)
|
0
před 5937 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
ESET Smart Security Nod32
ESET Smart Security je prvním zástupcem nového přístupu ke skutečně
integrované počítačové bezpečnosti pro všechny uživatele. Využívá
rychlost a přesnost ESET NOD32 Antivirus, který je zaručen nejnovější
verze ESET ® skenovací motor v kombinaci s vyrobené na míru-Personal
Firewall a Antispam moduly. Výsledkem je inteligentní systém, který je
neustále v pohotovosti a za útoky škodlivého softwaru ohrožení vašeho
počítače.
|
0
před 5937 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Nejlepší je mít antiviry dva, (jeden český a jeden cizí), jeden
nastaven jako rezidentní štít a druhý používat pro skenování disků.
Věřil bych NODu 32, Kasperskymu, sám používám Avast home a nemužu si
stěžovat (neobtěžuje, je jednoduchej a celkem učinej). Nenainstaloval bych
si Norton ani AVG.
|
0
před 5937 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Zkuste si stáhnout antivir od Microsoftu, který je nový a je zcela zdarma, zahrnuje všechny funkce ostatních virů. Na této stránce si ho můžete stáhnout: http://www.microsoft.com/security_essentials/default.aspx?mkt=cs-cz
|
0
před 5937 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
NOD32 je nejlepsi, nebrzdi temer pocitac a najde toho nejvice.
Na druhe misto bych asi dal Kasperskeho.
|
0
před 5935 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |