Avatar uživatele
Pecudka

Jaký je momentálně nejlepší antivirový program?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? chudst, anonym, beer před 4738 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

mosoj: Jenze tam jsou programy komplexni ochrany, nejen antiviry, takze v tomto testu mozna pohorel, nicmene si tam nevedl nejlepe ani ESET – a presto mam za antivir NODa a nebudu ho menit. AVG skoncilo na slusnem 6. miste, nicmene pokud se razantne nezmenilo, mam ho zafixovany jako desne deravy antivir. Mozna v komplexni ochrane je dobry a ESET pokulhava, nevim, ale coby antivir s nim mam desne zkusenosti z doby, kdy jsem ho mival – a pak nahradil NODem, ktery odhalil X viru, co AVGcko neobjevilo. Mam ho nekolik let a nemuzu si na nic stezovat. Takze pokud vam doted vyhovoval ten od Microsoftu, jen po precteni na zaklade toho clanku bych ho nemenil.

Pecudka: na to vam rekne asi kazdy neco jineho; ja osobne doporucuju vzdy NODa, protoze jsem s nim maximalne spokojen. (Nicmene je to licencovany program, neni zdarma.)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Můj názor: jedině se dá říct, že placené antivity jsou lepší, než neplacené. Jinak to srovnání lepší/horší každý bere podle svých zkušeností, jenže každý se na netu chová jinak, a proto není všeobecně platná odpověď jednoduchá)) Chováš-li se rozumně, free by mělo stačit..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DomcaCZ

Já mám ESET Smart Security a není špatnej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Každý má ten nejlepší.
Nedavno jsem ho tady chválil ale nějak se to změnilo.
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/232699-bezplatny-antivirus-od-microsoftu-pohorel-ve-srovnavacim-testu.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

pro mosoj
mě tak poslední připadá, že ty testy dělají určité společnosti tak že je ty společnosti, které vyvíjejí určité programy sponzorují tak potom oni je chválí. A mimochodem Microsoft haní spousty lidí, ono je to lidské „mě se nedaří tak to co není moje je prostě to špatné“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek