Pecudka

Jaký je momentálně nejlepší antivirový program?

Nejlepší odpověď
chudst

mosoj: Jenze tam jsou programy komplexni ochrany, nejen antiviry, takze v tomto testu mozna pohorel, nicmene si tam nevedl nejlepe ani ESET – a presto mam za antivir NODa a nebudu ho menit. AVG skoncilo na slusnem 6. miste, nicmene pokud se razantne nezmenilo, mam ho zafixovany jako desne deravy antivir. Mozna v komplexni ochrane je dobry a ESET pokulhava, nevim, ale coby antivir s nim mam desne zkusenosti z doby, kdy jsem ho mival – a pak nahradil NODem, ktery odhalil X viru, co AVGcko neobjevilo. Mam ho nekolik let a nemuzu si na nic stezovat. Takze pokud vam doted vyhovoval ten od Microsoftu, jen po precteni na zaklade toho clanku bych ho nemenil.

Pecudka: na to vam rekne asi kazdy neco jineho; ja osobne doporucuju vzdy NODa, protoze jsem s nim maximalne spokojen. (Nicmene je to licencovany program, neni zdarma.)

Další odpovědi
beer

Můj názor: jedině se dá říct, že placené antivity jsou lepší, než neplacené. Jinak to srovnání lepší/horší každý bere podle svých zkušeností, jenže každý se na netu chová jinak, a proto není všeobecně platná odpověď jednoduchá)) Chováš-li se rozumně, free by mělo stačit..

DomcaCZ

Já mám ESET Smart Security a není špatnej

mosoj

Každý má ten nejlepší.
Nedavno jsem ho tady chválil ale nějak se to změnilo.
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/232699-bezplatny-antivirus-od-microsoftu-pohorel-ve-srovnavacim-testu.html

RomanP

pro mosoj
mě tak poslední připadá, že ty testy dělají určité společnosti tak že je ty společnosti, které vyvíjejí určité programy sponzorují tak potom oni je chválí. A mimochodem Microsoft haní spousty lidí, ono je to lidské „mě se nedaří tak to co není moje je prostě to špatné“