Retko

Jaky je clovek, kdyz je plytký?

Doplňuji:
Omlouvam se, ale vase odpovedi mi toho moc nerekli, je tu moznost to popsat vlastnimi slovy a ne v synonymech?

Diky

Nejlepší odpověď
annas

Povrchní, bezobsažný, prázdný.

Další odpovědi
quentos

povrchní

hanulka11

takový .....„Jednoduchý“
Doplňuji:
Jaký je člověk bezobsažný?

poa.li

Je to myslím člověk, který si nestojí pevně za ničím. Nemá vlastní názory a směr. Není možno so o něho opřít, protože uhne, nevo se do něj naše ruka zaboří jako do rozsolu. Není ničím zajímavý a osobitý… To jsou má vlastní slova 🙂

Radak

Tento člověk má mělkou duši, jako nádobu, jež se podobá talíři.
A nic hlubokomyslného z nás nedostaneš, vždy narazíš brzy na dno!!!

Elk

Mohu být chvilku plytký?
Ráno vstanu, podívám se co kolem ně leží, tak si to navlíknu na sebe, kolem mne profrčí hygiena s nějakýma nezajímaváma slovíčkama, nahrnu svyčinu do kapes, obutí se nějak přimotá na nohy mé – odcházím, zapomenuvš klíčema zdraviti zámek bytu svého…
Zadal jste tak nádhernou otázku, zě by z toho i román býti mohl!!!!!!

hanulka11

to je člověk, který nic nezkoumá ,o ničem nepřemýšlí prostě se mu říká jednoduchý