krftwrk

Jaky je bezny zivot znamych osobnosti ?

Jak si napr. zname osobnosti nakupuji jidlo, jak to delaji kdyz si musi napr. neco vyridit v bance a tim padem je ryziko, ze se setkaji s beznymi obcany, kteri mohou byt vlezli, neprijemni atd ?

Nejlepší odpověď
cochee

Viděl jsem kdysi Marušku Rottrovou. Šla přes náměstí a v každé ruce narvanou síťovku potravinama. Vůbec nic neřešila a vlezlé občany kolem sebe neměla :)

Další odpovědi
anonym

Občas některé potkávám (Satoranského, Jandu, Lipského, Skopala, Krytináře, Batulkovou, Fanánka, Upíra, Krause, Chýlkovou – abych uvedl ty z poslední doby)…
No – obvykle pozdravím a jinak si jich nevšímám – oni/y mne taky ne…
😉
A nějaký velký ruch okolo nich není.
___
Bohužel i Bursíka s Jacques – ty jsem nepozdravil…

zzzzz

Já myslím, že pokud to není politik, tak se nemá čeho obávat.

Drap

Stzejně jako každá jiná skupina lidí. Mají své radosti i starosti , které musejí řešit.

Kelt

Pokud nedělají zrovna tu svou profesi, tak musí také jíst, něco si koupit, zajít k holiči, nakoupit a vyřídit poštu atd. Na ty papírové věci mají manažera, ale nakoupit si jdou jistě sami. Často je ani nepoznáme. Nejsou nalíčení a jsou stejní jako my. Používají příbor , ručník i toaletní papír stejně jako my. Když si lehnou, tak spí jako každý jiný.

marci1

Pokud jsem se setkala se „známou osobností“, nesetkala jsem se s tím, že by je ostatní lidé obtěžovali. Většina lidí chápe, že jsou to lidé jako my a potřebují si nakoupit, vyřídit věci na úřadě a nebo si zajít na večeři do restaurace. 🙂

led

Sú to ľudia ako ostatní, len s tým rozdielom, že ich ľudia (niekedy) aj poznajú.
Niektorí na svoju ochranu, napríklad pred doternými obdivovateľmi, používajú aj „prevleky“, prípadne ochranku. Ale najradšej sú, keď môžu byť sami sebou, vtedy sú najradšej, keď si ich ľudia nevšímajú.

lota

Myslím, že běžný život známé osobnosti moc nemají.