zdenekps

Jaký internet do tabletu?

Chěl bych si pořídit do tabletu internet abych mohl surfovat kdykoliv a kdekoliv. Poradte prosím od koho koupit, aby to byla dobrá cena za pohodovou rychlost internetu. Díky

Odpovědi
cochee

Je třeba, aby ten tablet byl vybaven slotem pro GSM SIMkartu. Dále je nutné, kterou z moderních přenosových datových technologií tablet podporuje. Víc ti neporadím, protože nevím, jaký objem dat ti bude měsíčně potřebný, což se zároveň rovněž odvíjí od té přenosové technologie.
Doplňuji:

  • …nutné ověřit,…