Džanička

Jde dát do tabletu sim karta abych měla internet?

Dostala jsem takový ten malý s klávesnicí. Ale nemám internet. Když si koupím novou simku a aktivuji internet na měsíc půjde mi internet v tabletu? Ale aby opravdu celý měsíc fungoval aby mi to po hodině nenapsalo že jsem vyčerpala všechny MB.. Taky se chci zeptat jestli je tablet spíš braný jako mobil nabo už jako notebook. Je to opravdu ten maličký, velikost A5 (nevím jakou má úhlopříčku). Díky
Doplňuji:
Mowla je hodně chytrej koukám. Nedělej ze mě laskavě hloupou nánu. To že jsem ženská ještě neznamená že se budu tak pitomě ptát v autoservisu. Na auto jsem se neptala. Příště se nezapojuj na moje otázky. Tohle jsou otázky a odpovědi a proto já se ptám a ostatní odpovídají, ale normálně a ne jako ty, ty chytrej.

Nejlepší odpověď
www

Podívej se do návodu.
Jsou tablety, které mají tuto možnost, jiné mají Wifi, další podporují usb modul pro připojení ap., některé ale nic z toho 😉
Doplňuji:
Jinak mimo free wifi či kabelového připojení jsou s daty problémy téměř vždy ☹
Buď musíš hodně platit, nebo se na netu uskrovnit.

Další odpovědi
anonym

Pááánaboha…

  1. není tablet, jako tablet – byť i „malý s klávesnicí“
  2. za jak dlouho vyčerpáš FUP je závislé na tom, jaký si zaplatíš a co budeš stahovat
  3. tablet je něco mezi telefonem a notesem – na běžnou (např. kancelářskou) práci k ničemu, ale např. na browsdání či sledování videa dobrý

___
Ad. 1 – asi jakobys šla do pneuservisu a chtěla kola na své auto a na dotaz, o jaké auto se jedná, řekla „červené“
Ad. 2 – asi jakoby ses ptala – „když si koupím pití, vydrží mi celý večer a nebo jen pár minut“?
___
Zamysli se, přeformuluj dotaz a dodej relevantní informace, pak ti někdo bude moci poradit.
Doplňuji:
BTW – kdyžtak pokračuj v diskusi – nezakládej nový dotaz…
😉
___
Česílko – PHaBlet je kombinace smartPHone a taBletu – velikostně spíše tablet, funkčně smartphone – právě tyto, nejčastěji, umožňují datové přenosy přes GPRS/EDGE (tedy SIM) či UMTS (3G).

anonym

Některé tablety (třeba ASUS, Prestigio i GoClever http://tablety­.heureka.cz/f:14637:­1/#utm_medium=cpc&ut­m_source=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl:table­ty.heureka.cz&gclid=CJ­jIjoi1t7sCFWvpwg­odwDUAZg) umožňují mít sim kartu a tedy možnost netu. Počítej ale s tím, že 150 – 200 MB je málo od operátorů, hodně ti sežerou obrázky. To je tak dobrý na mejla, sem tam přečíst zprávy. Žádné velké stahování.
-
kombinace notebooku a tabletu je tuším „phablet“, tak nějak se mu říká.

anonym

Džaničko, „hloupou nánu“ ze sebe děláš sama – já tvé dotazy neformuluju… ;-D Ale jo – klidně se načuř, že jsem ti napsal, na co se ptát a proč… 😁 BTW – vůbec neřeším, jestli jsi baba nebo chlap – je mi to fuk, tohle mne zajímá, chci-li nějakou sbalit – ne na Odpovědích… 😉