Baruš-lolli

Jaký/který horor vás nejvíce vyděsil?

Zdravím vespolek! V pátek máme s přítelem v plánu kouknout na nějaký dobrý horor. Ovšem vše, co mi doporučili známí a přátelé, jsem již viděla. Proto se obracím na Vás. Jaký je nejstrašidelnější, nejděsivější a nejlepší horor, který jste kdy viděli? Je jedno, zda se jedná o duchařinu či krvák. Budu vděčná za všechny tipy. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
tforro

Horor, který mě nejvíc zaujal, je Smrtelné zlo (Lesní duch). I když je z roku 81, tak vzhledem k perfektnímu zpracování a klasickým trikům jsem si to dost užíval.
http://www.csfd­.cz/film/7557-lesni-duch/prehled/

Jinak můžu doporučit Pach krve, Saw hra o přežití, Texas masakr pilou.
Spíš bych vybíral podle hodnocení čsfd a pak se zajímal kde ten či onen film sehnat…

Edit: Ještě doporučím Záhadu Blairwitch. To se mi taky líbilo, ikdyž dvojka už nic moc…

Další odpovědi
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nejake-horory-podle-skutecnych-udalosti

_____________­___________
Katakomby http
://www.csfd.cz/…
Psychopat z Green River
http://www.csfd.cz/
V zajetí teroru
http://www.csfd.cz/
ty dva jsou spíš povedené thrillery..
a toto je psycho Funny games
http://www.csfd.cz/
jinak mám celý seznam, ale nevím jestli jsou
podle skutečných událostí :(
Horory, Thrillery, Psycho :

Závrať, Všechny 3. díly Hostel, Sedm psychopatů, Vzorec pro vraždu,
Lovci lidí, Nahá kořist, Lidská stonožka, Zlověstné ticho, Temné lesy,
Orphan, Pád do tmy, Dějiny násilí, Divoký Mesiáš, Ať vejde ten pravý, Pach krve 1–5,Hněv duší,
Dylan Dog, Krvavá laguna, Zkurvená noc, Plivu na tvůj hrob 2 díly , Zodiac, Maniac, Noční incident, Umlčeni,
Ďáblova cesta, Fantom Amsterdamu, Malý New York,Nezvratný osud 1–5,
Královna prokletých,
V elektrujizící mlze, Na poslední chvíli, Akční – Rozsudek smrti, Únos dítěte, Poprava,
PRECIOUS, Špatným směrem, Paralelní světy, Šílená hra, The Host,
Lesní duch, Jezero smrti, Pod dohledem, Oběť zla, „O“. 2001 (krimi), Prokletý ostrov – L.Caprio , Bunkr smrti,
Sinister, 11–11–11, Hory mají oči 3 díly, Bostonský škrtič 08, Hlas smrti, Red Hill- krvavý zapadákov,
Mrtví a neklidní, Noc hrůzy 2011, Mama,

iceT

Kdysi dávno o byla Záhada Blair Witch, na to jse se dívala s přitelem a ještě jsem si musela posvítit a nakonec to přepnout, dívat jsem se nemohla. Pak to Jednou opakovali, tak jsem se dívala znova, ale za plnýho světla a pozornost jsem dělila mezi obrazovku a vyšívání.
Dále se mi líbila Mama, La cara oculta, Ouija, Panenka z pekla, Annabelle, Insidious 3, Sinister 1+2…

Šidlo

správy na Markíze

ak nemáte dosť, správy na RTVS

nemáte za čo, bavte sa

agentpv

Výsledky voleb do sněmovny, Zákon o registračních pokladnách, Volba prezidenta, aj.

arachis

Jeden mám, bohužel nevím, jak se jmenuje. Běhá mi mráz ještě dnes. Ale třeba jste ho už viděli a tak bych byla vděčná, kdybyste napsali jak se jmenuje, nebo ho pozná někdo jiný.
Rodina s dětmi se přistěhuje do starého domu na vesnici, kde je nad dveřmi zvláštní znak, žene se líbí a vyrobí medailony s tímto znakem a podaruje první návštěvě – všichni mají nehodu…pak si pamatuji, stále v noci slyšela pláč dítěte a chodila po domě…Ve filmu je ďábel ve sklepě v zavařovací sklenici a samožřejmě posedne její dceru… Tipuju ± 1984 rok.

briketka10

iceT už nemám palečky podle nového
hodnocení je tady o moc těžší žejo :((

mojitek

tforro : není v tom hororu jak strom znásilní dívku-krom jiného?

tforro

Neee