Alesh

Jaký hever na osobní auto?

Chtěl bych pořídit nějaký hever na auto, jeho využití by bylo domácí, víceméně pouze jen na 2× do roka pomocí něj přezout gumy. Ten hever, co je v autě, to je strašný kakání, člověk akorát vohlomejzdá prahy a kolikrát mu to auto z toho div nespadne. Navíc točit tou pidikličkou, kdo by na to měl nervy. Dáte nějaký dobrý tip? Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Vybrat si nějaký pojízdný hydraulický zvedák.
Pro občasné použití nemusí být ten z nehdražších.

http://www.ce­nyzbozi.cz/?zbo­zi=hydraulicky%20po­jizdny%20zvedak

Další odpovědi
rtepp

http://www.do­plnkynaauto.cz/he­very-a-zvedaky/hever-pojizdny-2t-ml.22094

honza19hk

si kup panenku,nebo ten dílenský pojízdný.Jinak doporučuji hřebeňák ale ten není vhodný na osobní auta.

jestli máš paleťák a kus trámku tak i tím to lze zvednout.A je to stabilní!Popravdě pale´tákem to dělám já,zvednu si celou jednu stranu auta.Nosnost pale´táku je většinou 1,5– 2,5 tuny-u těch běžných.
Ale vždy platí auto zabrzdit a založit kola.

NotFound

Jakákoliv hydraulická panenka je super.
Jen pozor ať má dostatečný zdvih a nosnost.

venkovan

Měním pneu na heverech co jsou v autech. Jen nedávám kov na lak. A spadnout? Nepamatuji se, že bych měl problém, pokud kola povoluji a utahuji jak se mají a auto zajistím jak se musí.
Ale když jsem líný, dávám auto na vzduchový měch. Je to sice trochu labilní, ale hodně pohodlný.
Ale když už, za 450 babek v marketu se koupí 2 t pojízdný zvedák se vzdvihem cca 40cm

cukrar

pojizdný hever za akční cenu.
nic jednoduššího a splehlivého.