Amy9898

Jaký hasící přístroj byste použili v přírodě?

Nejlepší odpověď
Bedy

Zřejmě vodní nebo písek…

Další odpovědi
brillant

jakýkoliv
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ha­sicí_přístroj

Drap

Nejlépe vodu, pokud by nebyla, tak jakýkoli který by byl po ruce. Běžně se na turistiku hasící přístroj nenosí.

honza19hk

Záleží na tom co bude hořet. V přírodě ti může hořet téměř cokoli.Od černé skládky,přes les,elektriku až po auto někde odstavené.

perumax

Ve finále je to jedno.Hlavně když ho máš po ruce pokud hoří jen příroda a nic jiného.

anonym

Jako kluci jsme většinou požívali „lidský“.

mosoj

Hasiče Tomana.
Doplňuji:
Toho mám mezi nohama.

Už jsem to několikrát použil, kdy bylo třeba uhasit ložisko těsně za vysokým drátěným plotem a bylo sucho a za plotem les !!! Přesně mířenou trefou jsme to s kamárádem zvládli. Bylo to víc než vodní hasicí přístroj !!