tomasstir325

Jaký film je podle vás pokrokový ve vizuálních efektech??

Odpovědi
znacka

Asi Avatar… četla jsem že to je zatím nejdražší film vůbec – kvůli tomu kolik má počítačově dělanejch scén

Hamon

Pokrokový znamená jakékoli, sebemenší zlepšení. Takže těch bude tak… stovky, tisíce.
Za průlomový bych uvedl Cesta do pravěku a Jurský park (téma je stejné jen shodou okolností).

veselapaja

Urcite Matrix dal vzniknout novym efektum ve sve dobe a nasvedcuje tomu i fakt ze je mnoho filmu kopiruje.

Hamon

Avatar? 3D tu bylo už dávno, počítačové triky také, byl prostě jen drahý a marketingově otravný.

Hamon

Místo „uvedl“ „označil“. Úprava věty způsobila chybu.