Ňuňátko

Jaký film by jste mi doporučili ?

Dobrý večer, mohl by mi tu někdo prosím doporučit nějaký film, typu filmu Bez dcerky neodejdu ?
Předem děkuji za odpověď 🙂.

Nejlepší odpověď
klumprt

Třeba Půlnoční expres – tam to vypadalo, že ten chlap neodejde vůbec 🙂

Pepa25

Jako prevence před zamilováním se do exotického partnera je dobrá i Bílá masajka …

alexandra

Nechápu,když chcete poradit film,proč jste tu otázku uzavřel/a.Jak má někdo doporučit film,když po jedné vtipné odpovědi,která určitě nebyla ta,kterou jste chtěl/a,už tam nejde nic poradit.

klumprt

Ono se to mezi lidma moc neví, ale jakmile dá tazatel někomu nominaci, uzavře tím otázku. Nominace slouží spíš k označení odpovědi, která perfektně beze zbytku odpovídá na položenou otázku. Na otázku tohoto anketního typu samozřejmě nelze perfektně odpovědět.