Pavel Verner

Jaký email je nejlepší?

Vím že je email od seznam, centrum, yahoo, tiscali, volný, google atd. Ale jaký je opravdu top? Díky. :)

Odpovědi
setapouch

Zadny neni uplne nejlepsi. Kazdy ma sva specifika, klady a zapory a ty jsou ruzne podle potreb konkretniho uzivatele. Dokonce i ten na vlastnim hardwaru a softwaru muze byt pro nekoho spatnou volbou.

Sergej

Dle tvé volby..Já nejradši používám seznam a email.

ptáč

Google a ruskou konkurenci.

Pro srandy a různé registrace stačí seznam, nebezpečný od centrum. Který je top?

ReHu

Zkoušela jsem různé.
Nejspokojenější jsem se Seznamem.

ivzez

Každý má něco, v čem je lepší než ostatní.

U Volného využívám možnost aliasů,
Gmail má výhodu propojení s dalšími službami,
na Seznamu se mi nejlépe daří odbourat spam.

Záleží na tom, čemu dáváte přednost.

Chcete-li ale e-mail využívat pro pracovní korespondenci a pro komunikaci
s klienty, bylo by podle mne lepší si pořídit vlastní doménu (cca 200 Kč za rok)
a e-mail provozovat na ní. Působí to profesionálněji.

Klaproth

Z těch vyjmenovaných není žádný nelepší. Nejlepší je na vlastní doméně.

Pavel Verner

Mám ho pro pracovní poštu a maily od klientů. Takže chci aby to bylo co nejpřehlednější…

cochee

Pro seriózní práci se vybodni na ovládání přes webové rozhraní a nainstaluj si emailový klient, ať už třeba Mozillu Thunderbird, nebo ze sady MS Office je to Outlook (nevím, jestli i v aktuální verzi Office). Jsou samozřejmě i další.