IvkaH

Jaký efekt má gelový tmel na opravu zubní skloviny? Má cenu ho kupovat a zkoušet?

Odpovědi
Hlada

Proboha lidi! Nebuďte ovce!
Kdyby něco takového skutečně fungovalo, tak by to přece museli používat lékaři.

PetaKo

Přítel používá něco podobného jestli si to nepletu a používá ho protože, když zubní sklovina ztrácí minerální látky, tak se stává míň pevnou a více citlivou. Má ho tady od té značky, tak jestli máš podobný problém, tak vyzkoušej faberlic-czech.cz

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

kubeo88

Příspěvek smazán administrátorem.