Falcon

Jaký DVD přehrávač?

Chci si koupit Blu-ray přehrávač k televizi Samsung s FullHD.Nebudu tam ale přehrávat žádné Blu-ray disky,ale normální DVD s digitálními filmy.Mám sbírku asi 1000 filmů a je mi to líto vyhodit,i když další filmy už si samozřejmě dávám na externí HDD. Chci přehrávač s upscalingem,aby ty filmy byly v lepší kvalitě.Teď jsem se ale někde dočetl,že Blu-ray přehrávače jsou háklivé na přepalované a trošku poškrábané disky a lepší jsou prý HD DVD přehrávače. Můžete mi poradit,co bude lepší na ty staré DVD,aby to dobře hrálo v té nové televizi? Dík

Nejlepší odpověď
Jikra

Jestli to chceš jen na přehrávání DVD s upscalingem tak ti bohatě stačí něco za pár stovek např.odkaz.

Zdroj: http://www.ma­ll.cz/stolni-dvd-prehravace/evolve-dx580?v=482870

Další odpovědi
Fyzik

pořiď si popcorn hour, je to univerzální, levné a připojíš to k disku, libovolné optické mechanice i na wifi.