koník.

Jaký druh nákupu je na pobočce Alza v Holešovicích?

Jedná so přímý nákup, nebo nákup pomocí prostředků komunikace na dálku?
Doplňuji:
Jedná se způsob objednání, ne o způsob dopravy, či převzetí. To jestli tam byl osobní odběr nehraje roly. Jde o to, jestli, když si objednám zboží přes PC u nich na prodejně, jde stále o objednání zboží na dálku (e-shop. Jde mi o využití práva na odstoupení od smlouvy. Výňatek z obchodních podmínej Alzy: Kupující spotřebitel má právo v souladu § 53 odst. 7 obč. z. odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží, pokud byla smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku. Tak mám na to právo?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Možná fungují i tamtamy nebo kouřové signály.
Doplňuji:
Funguje to tak, jak uvádíš v doplnění.

Další odpovědi
david22

Nákup pomocí prostředků komunikace na dálku :D Můžeš zkusit telegraf 😉
Doplňuji:
Líbí se mi ta formulace :D

mosoj

Pokud provedeš objednávku a pro zboží si dojdeš osobně je to přímý prodej na pultě.

Funna

pokud si objednáš zboží přes net a doručení je na prodejnu…platí STEJNÉ PODMÍNKY JAKO U INTERNETOVÉHO OBCHODU…tj. i VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNŮ…protože tys ho zaplatil, aniž bys ho předem viděl…takže buď v klidu…můžeš ho vrátit…