Avatar uživatele
Angi-Shy

Jaký doporučujete přípravek na hemeroidy?

S kterym pripravkem mate dobre zkusenosti a je volne dostupny v lekarne?
Docetla jsem se o Fine6, byl by dobry, nebo byste doporucili lepsi?

Zajímavá 0 před 2402 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Už jsem to tu psal, stačilo se podívat do archivu. Komonice lékařská – pokud nebudou mít v lékárně (což asi ne), poradí bylinkář. Povaří se v červeném víně a pije se 3× denně malej panák. Jedna z mála věcí, které na to opravdu zabírají.

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-aby-vymyzeli-hemeroidy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Dobrou zkušenost mám s HemoStopGelMax. Jinak koupele v dubové kůře.
Ale pokud máš problémy většího rázu (vnější a krvácivé), doporučuji zavčas klasickou operaci.
Já se trápil od 35-ti do 60-ti let, pak jsem si je nechal zoperovat (je to sice dosti bolestivé), ale dnes už mám 10 let pokoj a je to OK. Jsem jak na jiným světě!
Kdybych to věděl dřív jak to pomůže, určitě bych si to nechal udělat dřív.
Jinak je velmi důležitá hygiena – dobré vymití po stolici, předcházení zácpě a občasné promazání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Žádné neexistují. Mohou se jen zmírňovat potíže. Jinak prevence, ambulantní zákroky, operativní zákroky. Více v https://nemoci­.vitalion.cz/he­moroidy/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Zkus mast Dermazulen po pečlivém omytí příslušných míst. Kupodivu to funguje. Doporučuji aplikovat hlavně večer před ulehnutím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zajdi alespoň do lékárny a poraď se. Na vnitřní, je třeba užívat čípky, na vnější mast. Pokud to budeš užívat funguje to. Dobré je léčbu podpořit Detralexem ( bohužel, je drahý, doplatek přes 400 Kč).
Operací se zase tolik a hned tak nedělá. Hemeroidy má skoro každý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Znalec

Hemostop jako mastička je obecně dobrý a uznávaný. Myslím ale, že nejlepší je alespoň na začátku léčby vše konzultovat s lékařem.

Zdroj: http://hemeroidy-hemoroidy.cz/mast-na-hemeroidy/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Hele, akutku vyřešit nějakou mastí určenou na hemeroidy. Ta pomáhá. No a pak koupit intimní hygienu. Super je herbalon s dubovou kurou, ta je přímo na hemeroidy.

Avatar uživatele
Derrynka

A ten Herbalon je vhodný jako prevence nebo je i na léčbu těch hemeroidů? Je vhodný na dlouhodobé používání?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jako myslíš ten Herbalon s dubovou kůrou? Tak já jsem si ho koupila, když sem měla s hemoroidy problémy. Ty díky němu odezněly. A teď ho používám, i když obtíže nemám, ale péče je to perfektní, i jako prevence.

Avatar uživatele
mosoj

Keplere zase nemáš pravdu. Pouze papouškuješ.

před 2401 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Zato ty máš pravdu vždycky, že? Na rozdíl od tebe aspoň věřím názorům odborníků – lékařům.

před 2401 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

No ano, dyť to říkám, papouškuješ.

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

„Zbavit se hemeroidů“ je nesmysl. Má je každý. Můžete se maximálně zbavit „problémů s hemeroidy“.

před 2401 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

quentosi, nemáš pravdu. Mě jich „klasická“ operace opravdu zbavila.:-)

před 2401 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

orwell: a zbavilo tě to hemeroidů? Tak zní otázka.

před 2402 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Máš pravdu, úplně nezbavilo, ale v mém případě se to jevilo kupodivu nejúčinnější. Pokud o to přestaneš pečovat, vrátí se. Bohužel. Teď koukám, že došlo k úpravě otázky, takže už by se ta moje odpověď snad dala brát.

před 2401 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek